Air İnlet

Air İnlet

İhtiyaç halinde acil durumlar için minimum havalandırmanın sağlanması veya belli bir çalışma mantığı ile belirlenen seneryo üzerinden bina içerisine temiz ve soğuk havanın bina çatısına yönelendirilmesini sağlamaktadır.

Diğer Ürünlerimiz

Kağıt ve Plastik Pedler

Kapalı alanlar içinde havalandırmaya ihtiyaç duyulan durumlarda çok yaygın bir şekilde kullanılır.
Soğutma petekleri özellikle yumurtacı kümeslerde verim düşüklüğü ve ölümleri azaltmak için uygulanır. Binaların yapısına ve bina içerisinde bulunan hayvan türü ve kapasitesine göre çeşitli en, boy ve kalınlıklarda kullanabilecek şekilde uygulanan ürünlerdir. 

Konik ve Kutu Fan

Genellikle bina içerisinde bulunan havanın bina dışına transfer edilmesi için kullanılan bunun yanı sıra ihtiyaca göre hava sirkülasyonu içinde kullanılan ürünlerdir.

Plastik Kaplı Çelik Halat

Kafes sistemlerinin tamamında hayvanların yem dağıtımı için kullanılan arabaların hareket etmesini sağlayan üründür. Motorlar yardımı ile her iki yönlü harekti bu halatlar sağlar ve uzun ömürlü olarak kullanımı sağlanması için plastik bir kaplama içerisinde bulunan çelik halatlar olarak Ø 6 ölçüsünde kullanılır. Tedarik ettiğimiz ürünler içerisinde bulunmaktadır.

İletişim