Motorlar ve Redüktörler

Motorlar ve Redüktörler

Başta gübre sevk sistemin motor ve redüktörü olmak üzere, yem arabaları, bez bant ve yumurta konveyörleri, gübre sevk sistemi, yemleme helezon sistemi de dahil olacak şekilde klepeler ve air inletlerde kullanılan bütün motor ve redüktörler hizmetimiz içerisinde olup pedler için kullanılan su pompaları da bulunmaktadır.

Diğer Ürünlerimiz

Yumurta Bandı

Sistemlerde üretilen yumurtaların transferi için kullanılır. Uzunluğu talebe göre belirlenebilen bandın genişliği 95 mm’dir. Özel ipler ve kumaşların örülmesi ile üretilen bant kirlenmeye karşı dayanıklı toz tutmaz yapısı kolay temizlenme uzun ömürli kullanım sağlamaktadır. Her ölçüdeki ihtiyaca hizmet vermekteyiz.

Soğutma Havalandırma Ürünleri

Kafes sistemlerinin kapasite ile birlikte bina m3 ölçülerine göre iklim şartlarını göz önüne alınarak yapılan hayvan sağlığı için belirlenmiş değerlere göre uygulanan ilkimlendirme ekipmanlarıdır. Bu işlemler için bütün ürünlerin tedariği konusunda kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Air İnlet

İhtiyaç halinde acil durumlar için minimum havalandırmanın sağlanması veya belli bir çalışma mantığı ile belirlenen seneryo üzerinden bina içerisine temiz ve soğuk havanın bina çatısına yönelendirilmesini sağlamaktadır.

İletişim