Plastik ve Galvaniz Ped Çerçevesi

Plastik ve Galvaniz Ped Çerçevesi

Projenin uygulama alanı ve ihtiyacına göre pedlerin çalışabilmesi için gerekli olan sistemlerdir. Plastik ped çerçevesinde dahili olarak su deposu mevcut olup şamandıra sistemi ile kendi içinde kapalı bir sistem olarak çalışmaktadır. Galvaniz olarak yapılacak sistemlerde ise ilave bir su tankı ve tahliye sistemi ile bir devirdaim sistemi kurulmak sureti ile sistem kendi içerisinde çalışmaktadır.

Diğer Ürünlerimiz

Yumurta Bandı

Sistemlerde üretilen yumurtaların transferi için kullanılır. Uzunluğu talebe göre belirlenebilen bandın genişliği 95 mm’dir. Özel ipler ve kumaşların örülmesi ile üretilen bant kirlenmeye karşı dayanıklı toz tutmaz yapısı kolay temizlenme uzun ömürli kullanım sağlamaktadır. Her ölçüdeki ihtiyaca hizmet vermekteyiz.

Soğutma Havalandırma Ürünleri

Kafes sistemlerinin kapasite ile birlikte bina m3 ölçülerine göre iklim şartlarını göz önüne alınarak yapılan hayvan sağlığı için belirlenmiş değerlere göre uygulanan ilkimlendirme ekipmanlarıdır. Bu işlemler için bütün ürünlerin tedariği konusunda kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Kağıt ve Plastik Pedler

Kapalı alanlar içinde havalandırmaya ihtiyaç duyulan durumlarda çok yaygın bir şekilde kullanılır.
Soğutma petekleri özellikle yumurtacı kümeslerde verim düşüklüğü ve ölümleri azaltmak için uygulanır. Binaların yapısına ve bina içerisinde bulunan hayvan türü ve kapasitesine göre çeşitli en, boy ve kalınlıklarda kullanabilecek şekilde uygulanan ürünlerdir. 

İletişim